2015 Custom Collection

Fender MI

Artisan

Serią „Artisan”, Fender Custom Shop, po raz kolejny przesuwa granice sztuki wciąż pozostając wierny swoim korzeniom. To „customowe” arcydzieła, wyposażone w niespotykane rozwiązania i funkcje odróżniające je od innych instrumentów serii CS. Dotyka ona podstaw „vintageowej” stylistyki ukazując fundament fenderowskiego ducha. Korpusy wykonane z egzotycznego Okoume, lśniący złoty osprzęt, „premium roasted bird’s-eye” klonowe gryfy, i wiele więcej – a wszystko to, wykonane z high-endową dokładnością i drobiazgową dbałością o szczegóły. Bez wątpienia, każdy instrument serii „Artisan” zachwyca pięknością, czego kulminacją jest dążenie do dźwiękowej perfekcji, pasja i „czystość” konstrukcji klasycznego Fendera (więcej…).

American Custom

„American Custom” to, Fender współczesnych czasów – a nawet więcej. Zaskakujące kombinacje wzorzystego drewna w połączeniu z perfekcyjnym rzemiosłem wykonania, powodują, że modele American Custom Telecaster i Stratocaster to, nie samo piękno, ale także wysoka funkcjonalność z zachowaniem czystości „rasy” (więcej…).

Limited Edition

Jak sama nazwa wskazuje, każdy instrument „Limited Edition” dostępny jest w ograniczonym czasie i ilości, co sprawia, że to znakomite kolekcjonerskie okazy dające „możliwości inwestycyjne”. Wykonane zostały z zastosowaniem funkcji zarezerwowanych wyłącznie dla niektórych artystów i „master built” (!) (więcej…).

Postmodern

Ta seria, niewiążąca się z żadną konkretną „erą” Fendera, to okazanie szacunku dla sześciu dekad „nowatorskich dokonań” Fendera opartego jedynie na własnej subiektywnej ocenie tego, co najlepsze w pojedynczym instrumencie. O zwiększonej „dźwięczności”, ergonomiczna w użytkowaniu seria „Postmodern”, otwiera drzwi do jeszcze szerszego zakresu indywidualnej ekspresji i kreatywności muzycznej. Wspierana przez elegancko wykonane modele Stratocaster i Telecaster oraz …ekscentryczną kombinacją modelu Precision / Jazz Bass (!) (więcej…).

Time Machine

Nasze sanktuarium do dziedzictwa i spuścizny tych pionierów, którzy dokonali tego, co mamy dzisiaj. Nową serią „Time Machine”, Fender Custom Shop osiągnął nowy poziom kunsztu artstycznego „relic-owania” gitar i basów, które zrewolucjonizowały całą koncepcję instrumentów grupy „reissue”. W tym temacie Custom Shop poszedł o krok dalej, używając tych samych technik i narzędzi, które przez te wszystkie lata były wykorzystywane przy tworzeniu oryginałów” (więcej…).

Otagowane

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: